Najnovšie recenzie zo sekcie Nafukovacie kolesá

INTEX 59220

INTEX 59220

Pridané: 24. apríla 2019

• Vyber

Dcera sa pacil plameniak a je naozaj spokojna.Nasazovanie v zadnej casti je paradne.Zatal ho mame cca 2 mesiace a zkusame v krytom bazene.Ak jidem zo satny k bazenu,tak ho mosi mat na sobe.Skvele ju obejme a nemosi pridrzavat pri chozi.

Intex 58221NP Animals

Intex 58221NP Animals

Pridané: 23. apríla 2019

• Povedenej tvary
  • Kvalitne

Pacili sa mi tvary koles a bolo z ceho vyberat.Deti maximalne spokojne a dostať je vody ven je naozaj niečo.Už sluzia cca rok a drzia skvele.

Bestway 91004 Mickey

Bestway 91004 Mickey

• Pekná potlač
  • Kvalitné

Pekný motív spíše pre dievcatka ale kvalitné.Dcera spokojná a rada má na seba aj doma.

Intex 56587 čtverec s křížem

Intex 56587 čtverec s křížem

• Stabilne
  • Velke

Velke a stabilne koleso.Neprevraca sa a je kvalitne.Mam ten dvu komory a fukame s kamaratku zaraz.Kazda komora ma ventil na inej strane.Ja fukam jednu komoru a kamaratka druhu.

Bestway 36128

Bestway 36128

• Skvela cena
  • Kvalitne

Naozaj skvele kolesa a hey tvary.Su dobre velké a kvalitne.Ak 6leta dcera ho skoro cely nafuka dychom.Len tek konec necha na ma.

Intex 59230

Intex 59230

Pridané: 27. februára 2019

(naposledy upravené 28. februára 2019)

• Pekný potlač
  • Kvalitné

Pekné kolesa a skvely vyber farebnych kombinacii.Nafukanie ide rýchlo a deti spokojné.Super.

Bestway Žába 102 x 61 cm BW36059

Bestway Žába 102 x 61 cm BW36059

Pridané: 20. februára 2019

• Tvár kolesa
  • Velikosť

Naozaj povedené a kvalitné koleso.Drobci su spokojni a žaba sa jim páči.Nevererili že aj takové koleso je.Odporucam

Pridané: 20. februára 2019

• Pekná ponuka zvierat
  • Kvalitné

Skvely vyber z viac zvierat.Bolo tažké vybrat ale drobci si vybrali.Kolesa su dobre pevné a Drzia už dlho. Deťi spokojné a já tiež.

INTEX 59219

INTEX 59219

Pridané: 12. februára 2019

• Pekný tvár
  • Velikosť

Velikosť je naozaj úžasná.Je skvelé a u nás nechyba.Mame viac koles a ryba je tiez oblubena.Spokojnost.

INTEX hviezda, 59243

INTEX hviezda, 59243

Pridané: 12. februára 2019

• Skvelá cena
  • Tvár
  • Velikosť

Pekná ponuka farebnych kombinacii a prizniva cena.Ak pre dievcatka aj chlapcou.Je aj naozaj kvalitné a ta Velikosť .Ak je videť do kolesa,tak sa dá pozerat na oresenie po Fukanie .Drobcom sa páči a su spokojné.Cez leto to meme na koupalisko kusok.Cestu hravo zvládnem aj nafukat kolesa.

Pridané: 5. februára 2019

• Vyber z traja zvierat
  • Kvalitné

Dcéry dostaly ako darcek od tety a rovnuc najvatsiho levika.Je Teda obrovský a Vnutorny priemer je super.Vela priestoru,ze ho taky na Seba dam.Vek 3 až 6 liet odpovieda.Kvalita zpracovanie a pevnost kolesa je hey.Maju aj koleso s frozen ale levik sa tiež využívá.Fukanie dychom nejaku chvilocku trvá ale pak usmev dcier zahreje.Pekno podakuju a jak su vo vodě v kolesu,tak su šťastné.Spokojnt.

Pridané: 4. februára 2019

(naposledy upravené 4. februára 2019)

• Motív na kolese
  • Pekno farebne
  • Kvalitné

Pekné a kvalitné koleso.Hezky farebne a Paradny motív na nom.Lacne naozaj nieje ale dcerám sa motív páči.Za ty peniaze ponuka dobru odolnost a vatsie ventil pre rychlu pripravu.Než sa holky nasukaju do plavok,tak hravo zvládnem nafukat obe kolesa pre ne.A pak prekvapivo pozeraju,ze je pripraveno.ventil sa dobre macka rty a možem si pri tom tiez obliekat plavky.Velka spokojnost.

Bestway Sea Creature 36112

Bestway Sea Creature 36112

Pridané: 3. februára 2019

• S hlavu
  • Vyber zvierat
  • Kvalitné

Možnosť vyberu z traja zvierat.U dcier vyhrál koník a krab.Vek 3 až 6 let sedía.Koleso je aj pevné a Ventil skvele široky.Rychlo nafukane a za má velká spokojnost.

INTEX tučniak 59220NP

INTEX tučniak 59220NP

Pridané: 31. januára 2019

• Tvár
  • Nasazovanie na dva zposoby
  • Tri zvíeratka na vyber

Dcéry si tucniaka samy vybraly,pacil sa jim vela a Su spokojné.Su vodný živel a von z koles sa jim nechce.Vinyl je kvalitný a je to skvely drziak.Aj je peknê veliké a ma dvojity zposob nasazovanie.Ak pres hlavu,tak cez rozpojenie v zadu.Nafukokanie dvaja koles ide dobre rýchlo.Ak davam riadne fuky,tak do minuty mam obe pripravene.

Bestway 36014

Bestway 36014

Pridané: 21. januára 2019

(naposledy upravené 21. januára 2019)

• Drziak
  • Potlač

Pekné a aj pevne.Potlac pre obe pohlavie a vyber že traja motivou.Vnucka má tu opicu zo žirafu a je spokojná.Babi Fuka a a aj nosi.Uvidi sa,čo vydržá.Za ty peniaze super kupa.

Intex 56208 Planes

Intex 56208 Planes

Pridané: 21. januára 2019

• Pekný motív
  • Aj drziak
  • Dobre sa zhana
  • Nič Som neobevila

Koupila Som vnukovi,je to jeho oblubený motív.Rychlo Som ho sehnala a vinyl je kvalitní.Skvely drziak a bol by v kolesu vo vodě stalo.Zo ziactaku si koleso nosil sám ked Som ho nafukala už doma pred cestu a pak už nie.Uz Bolo,babi veznes mi to koleso?Uvidí sa,kolko vydržá.Za mâ skvelá kupa a velkâ spokojnost.

Intex 59222 rybka

Intex 59222 rybka

Pridané: 18. januára 2019

• Pekné
  • Kvalitné

Začnem ponukou dvou farebnych kombinacii a kvalitnym vinilom.Tvár sa taky vydaril a ryba vyzera naozaj skvele.Od 3 liet drobca Idealny.Ces dlhy a vatsie ventil sa dobre Fuka.Vnutorny priestor kolesa ponuka vela miesta aj pre porizka.Nefukam nějak vela ale ať pekno pruží.Ak malá chce skákat s vetšie výšky do vody s kolesom,tak troška odfuknem ať vydržá ten tlak pri dopade.Uprava zabere Len Chvilocku.Za ty peniaze spokojnost

Intex 59241

Intex 59241

Pridané: 17. januára 2019

• Viac farebnych kombinacii
  • Kvalitné

Ocenujem ponoku z viac farebnych kombinacii a dva priemery 51 a 61cm.Dalej kvalitu kolesa a bezpecnostny vetill drzá.Mala s kolesom robi neskutečné kusky doma aj vo vodě a držá stálo.Aj si chce sama vyzkusat fukat a lebo mi ho pridržá pri Fukanie. Odporučám

Bestway Krab 86 x 69 cm BW36059

Bestway Krab 86 x 69 cm BW36059

Pridané: 14. januára 2019

• Skvelý tvár
  • Aj kvalitný

Paradny kusok a vyber že traja zvieratok.Mame kraba aj žabu.Rozmery su nad ocekavanie a Vyzdvihujem kvalitný vinyl.Nafukanie na tu velikosť ide u oboji koles prekvapivo rýchlo aj dychom.Krab je pripraven o nečo skorej.Su skvele pre obe pohlavie a idealne od 3 let.Dceri sa páči ty očí a kliepetka.Fukanie je pre nu rituál a trpelivo čaká.Spokojnost a odporučám.

Pridané: 11. januára 2019

• Motív
  • Kvalitné

Pekné koleso a super potlač.Je to skvelý drziak.Na to čo s nima dcéry robija,tak su stalo ok.Fukam rovnuc Dve kolesa a o chvilu je hotovo.Som vela spokojná .

Zobrazujem 61 - 80 zo 142 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...8