Najnovšie recenzie zo sekcie Nafukovacie kolesá

Intex 58228 Medvídek Pú

Intex 58228 Medvídek Pú

Pridané: 9. januára 2019

• Pekný motív
  • Kvalitný vinyl

Koleso je skvele pre obe pohlavie a ponuka kvalitný vinyl.Mame čln rovnakeho motiva a presto koleso nechyba.Len škoda,ze sa nerobi aj priemer 61cm.Nafukanie ide skvele rýchlo a dcera je spokojná v kolesu.

Intex 56200 Hello Kitty

Intex 56200 Hello Kitty

Pridané: 31. decembra 2018

• Pekný potlač
  • Kvalitné

Skvelé koleso pre Malej fanynky macicky Hello kitty.Ocenujem kvalitný vinyl a dvojitý Ventil.Dcera spokojná a já tiež.Dobre a rýchlo sa Fuka.Aj Moja Mamka,ked Mosela fukat místo ma,bola nadšena .

INTEX hviezda, 59243

INTEX hviezda, 59243

Pridané: 27. decembra 2018

• Vyber farebnych kombinacii

Pekné koleso a ten Vyber farebnych kombinacii. Ak pre dievcata ,tak pre chlapcov.Malej sa páči ten tvár a velikosť.Vnutorny priestor kolesa ponuka vela miesta aj pre poriadnych drobcou.S kvalitu kolesa Som taky spokojná.Rada si ho dávám pod hlavu,ak sme u vody.Dcera je spokojná a ani nechce jíst z vody.Sama si ho aj vybrala.Odporucam

Intex 58221 zviera

Intex 58221 zviera

Pridané: 24. decembra 2018

(naposledy upravené 25. decembra 2018)

• Skvelý tvár
  • Lacný
  • Kvalitný

Koleso sa povedlo a vyber z viac zvierat.Paci sa mi velikosť u levika a skvela odonosť. Vnutorny priestor kolesa ponuka vela miesta,ak mate poriadne drobce.je skvelý

Intex 59242 pláž

Intex 59242 pláž

Pridané: 23. decembra 2018

• Pestrofarebne
  • Kvalitné

Super koleso a dceri sa páči.Ma rada vodu a ja Som spokojná.

Bestway Žába 102 x 61 cm BW36059

Bestway Žába 102 x 61 cm BW36059

Pridané: 12. decembra 2018

• Velikosť
  • Kvalitné
  • Ventil je malucky a Fukanie dlšie trvá.

Pekné plavajuce koleso a skvelá velikosť.Ty očí a zadnej nohy sa povedlyAj je dobre kvalitné.Pres malucky ventil sa dlšie fuka.Dve kolesa za sebu jsu mazec.Drobci vzorne čekaju a pak Maju radosť.Davaju 100% hodnocenie a mamicka podekovanie za pripravu.

Intex Hello Kitty 16320

Intex Hello Kitty 16320

Pridané: 21. novembra 2018

• Moc pekné
  • Oblubený motív

Hello kitty u nas memoze chybat a koleso vobec.Je skvele a drziak.Stalo dobre drzá a prifukavam Len občas.Cez velký Ventil sa skvele Fuka a ide to rýchlo.Aj Dcéra Bola prekvapena,ak to šlo hravo.Velka spokojnost.

Intex 56201 Frozen

Intex 56201 Frozen

Pridané: 24. októbra 2018

• Motív
  • Aj pevné

Malej oblubený motív,tak tato volba.Za ty peniaze skvele držá,ak s něm Dcéra dovavza.A po roke a pol stale ok.Dobre sa Fuka Vdaka mekcimu ventilu.Tak sa pekně stlacia rty a jam ruky aj volné.Je super

INTEX Lively Print , ocean 59241NP

INTEX Lively Print , ocean 59241NP

Pridané: 23. októbra 2018

• Pekně farebne

Pekné koleso pre obe pohlavie.Traja farebne kombinacie a aj dobry drziak.Dcera s nim dovada vela a stalo v kope.Dobre sa Fuka a Ventil sa dobre stlaca rty.Tak aj pri Fukanie zvládam se sukat do plavok.Usetrenie času.Dcera Len pozera,ak to hravo robim.Je skvele.

Bestway 36113

Bestway 36113

Pridané: 5. októbra 2018

• Cefa
  • Pekně farby
  • Troška malucky Ventil.

Koleso je moc pekné a Dcéra je spokojná s nim.Plave s nim už rok a stále držá.Len cez ten pídí Ventil sa dlho Fuka.Jinak spokojnost.

Bestway 36099 Želva

Bestway 36099 Želva

Pridané: 4. októbra 2018

• Tvár kolesa
  • Kvalitné

Deťi dostaly ako darček.Vo vodě ho malí Len dvakrát.Maju viac koles a toto neie hitom.Ak je dostali,tak je chceli Nafukat a vykusat doma na sobe.Pak sa sfukly a nezajom.Ak sa chystame vode,tak sa jich pitam,ktore koleso veznem. pri tetoj korytnacce vahuju.Me sa páči a je aj kvalitné.Odporučam.

Intex 58245 s morskými zvieratkami

Intex 58245 s morskými zvieratkami

Pridané: 2. októbra 2018

(naposledy upravené 2. októbra 2018)

• Pekný motív
  • Za dobré peniaze
  • Kvalitné

Dcera si vybrala sama a je spokojná.Pači sa ji potlač a ma velký Vnutorny priestor.Idealny pre obe pohlavie,vdaka farebnym kombinacii.Kvalita je tiez skvelá a držá dobre.Fukanie je pohoda aj dychom.Dcera mi rada asistuje a stráži pripravu.Ak je to neměj,tak sa ozve.Tak este fuknem a ma pak radosť.Ak je vetsiet,tak ji to natlacim viac.Aj si sama už ozve o prifuknutie a lebo odfuknutie.Za dobré peniaze skvelé koleso.

Intex 58260 cars

Intex 58260 cars

Pridané: 2. októbra 2018

• Motív
  • Kvalitné

Koleso je peknê a tak som ho koupila malemu.Je aj kvalitné a už ho mal v necelých 2 rokoch.Pisu ve 3 rokoch ale kludně aj skor.Koleso sa mu páči a v nom rad.Dovadza s ním vela a pekně držá.Aj doma robi s kolesom pekné kusky.Ak sa cez leto chodilo na kupalisko,tak mu ho rada nosila vrataj svého kolesa.Pokusa sa ho i sama fukat a na tu velikosť zvládne vela.Finalnu fazu přenechá na mamicke,uz viac nedá.Ak maly roste,tak tvrdosť Fukanie upravujem,dle dovadanie syna.Aj pri bobyte u vody prifuknem a lebo odfuknem.Som spokojná.Za ty peniaze super.

INTEX 59242

INTEX 59242

Pridané: 27. septembra 2018

• Vyber viac farebnych potlači
  • Kvalitné pvc
  • Dlhy Ventil pre pohodlné Fukanie

Moc pekné kolesa a aj možnosť vyberu farebnych kombinacii pre obe pohlavie.Kvalitny tovar a dlhy Ventil.Pak sa naozaj skvele Fuka a ide to rýchlo.Dve kolesa pre dvojicky zvládnem dychom levu zadnu.A j si pridavam kolesa dvojicek od kamaratky,ak idem spolem k bazénu.Drzia aj více dnou pekne nafukane.Ak moc s drobci s kolesmi dovadaju a skáču do vody,tak kontrolujem pred predanim drobci.Nedoporucam Fuka vela tvrdo,len ať pekne pruzia.Vnutorny priestor je prijemno velký a věk 3 až 6 rokou je ideálny.Idealny na jakukolvek vodnu plochu.Drobci a aj my mamičky sme s kolesy vela spokojni.

Bestway 36112

Bestway 36112

Pridané: 21. septembra 2018

• Skvelé motivy zvierat
  • Kvalitné
  • Kratky ventil a Fukanie dychom chvilka zabere.

Koleso je vela pekné a aj pevné.Vyber že traja zvieratok sa taky páči a najlepsie je mat vsetky traja. Ventil je dosť kratky a Fukanie dychom chvilka trvá.Ak mate dvojicky,tak je to zaber.Pekně pomalučku ať sa vydržá z dychom.Dve kolesa po sobe je zaber.Holky su spokojné a odporucaju.

INTEX Lively Print , ryby 59241NP

INTEX Lively Print , ryby 59241NP

Pridané: 20. septembra 2018

• Možno vybrat z viac motivou
  • Kvalitné pvc

Pekné motivy a kvalitné pvc.Dobre sa Fuka a je možno pouziť aj v 5 rokoch.Dceri sa páči Fukanie a ten zvôk pri tom

INTEX ryba 59223

INTEX ryba 59223

Pridané: 19. septembra 2018

(naposledy upravené 19. septembra 2018)

• Skvelý tvár
  • Velikost
  • Viac farebnych kombinacii
  • Dlhy Ventil pre pohodlné nafukanie

Tvár sa mi pačil a vela má zaujal .Je ine ak bežné kolesa a obrovske .Dcera sa do ryby rýchlo zalubila a je vela spokojná.D ostatní ju z bazena je potom tažké ak je v kolesu spokojná.U nas služí rok a zaťal držá skvele.Kvalitne pvc Milo překvapilo.Ventil je ideálne dlhy a Fukanie je jde dobre.Dcéra rada koleso pri plnenie vzduchon pridržá a je pak spokojna .Ak sa chodilo cez leto na kupalisko,tak ho nosila hrdo sama.Je super

Bestway 36059

Bestway 36059

Pridané: 6. septembra 2018

(naposledy upravené 10. septembra 2018)

• Na vyber traja motivy
  • Kvalitné

10% dole za velikosť ventila.Fukanie je tak troška zdluhave.Je Dobre pevne a drzia.

INTEX 59222NP

INTEX 59222NP

Pridané: 2. septembra 2018

• Kvalitný

Pekné a kvalitné koleso.Zauimavy tvár a velikosť.Vekove rozmezie je 3 a 6 rokouv.

Intex 59260 Transparent

Intex 59260 Transparent